2023 Butik Dershane Fiyatları

Kadıköy Meta Sentez Kurs ve Koçluk Merkezi: 2023 Butik Dershane Fiyatları

Kadıköy Meta Sentez Kurs ve Koçluk Merkezi, Kadıköy’de bulunan bir butik dershanedir. Kurumumuz, 7. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm öğrencilere eğitim vermektedir. Kurumumuzun farkı, öğretmen ve koçluk ekibimizin pedagojik olarak çok güçlü olması ve öğrencinin akademik gelişimini takip ederken, gerçekten bireyselleştirilmiş ve çok sistemli bir planı takip etmemizdir. Bu plan öğrencinin gelişimini somut verilerle izlemeyi, haftada 1 koçluk seansı yapmayı, haftalık deneme sınavı ve analizini yapıp öğrenciye bu verilere göre haftalık çalışma programı hazırlamayı içeriyor.

Öğrencinin duygusal olarak kendini güvende hissetmesini ve onların dünyasını anlayacak şekilde bir mental destek sağlamayı çok önemsiyoruz. Bunu yapabilmek için de hem öğrencilerin otorite göreceği bir yeterlilik sergileyen eğitimci ekip kurmak, hem de otorite güveninin yanında öğrencilerin yakın-samimi hissedeceği bir rol model olmak gerekiyor.

Kadıköy Meta Sentez Kurs ve Koçluk Merkezi, tüm bu eğitimci ilkesine bağlı olması gereken hizmetleri “ticari kaygılarla” ikinci plana atmayan, İstanbul’un etik eğitimci değerlerine en bağlı ve en uzman kurumsal işleyişini sergileme konusunda büyük iddia taşıyor.

Aşağıda, butik dershane ücretleri, dershanelerin fiyatları ve iyi dershaneler hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

Butik Dershane Ücretleri

Butik dershaneler, genel olarak diğer dershanelerden daha pahalıdır. Bunun nedeni, butik dershanelerde sınıflar daha küçüktür ve her öğrenciye daha fazla bireysel ilgi gösterilir. Ayrıca butik dershanelerde, öğretmenler daha deneyimli ve daha yüksek niteliklere sahiptir.

Kadıköy Meta Sentez Kurs ve Koçluk Merkezi, butik bir dershanedir. Kurumumuzun ücretleri, diğer butik dershanelerle karşılaştırıldığında oldukça uygundur. Kurumumuzun ücretleri, öğrencilerin maddi durumunu dikkate alarak belirlenmiştir.

Dershane Fiyatları 2023 Yılında

Butik Dershaneler: Kurum Toplam Kontenjanının bireysel öğrenci izlemesine yıl boyu imkan sağlaması için 60-70 öğrenciyle sınırlı olması gerekir. 1 sınıftaki öğrenci sayısı da 8-9 kişiyle sınırlı olmalı. Öğretmen-öğrenci oranındaki bu zenginlik ve eğitim hizmetinin kişisel ihtiyaçlara hızlıca cevap verecek şekilde butikleşmesi, butik dershanelerin maliyetlerine ve kayıt ücretlerine yansır. Ancak YKS ve LGS gibi rekabetçi sınavlarda bu maliyet alınan hizmetin kalitesiyle dengelenir. 2023 butik dershane kayıt fiyatları bu doğrultuda, gerçek bir butik sistem kuran kurumlar için 90.000 ile 150.000 TL arası değişmektedir.

Kitlesel Şube Dershaneleri (Bayilik): Bu sınıftaki dershanelerin kalabalık kontenjanları ve sistemleri; her sınıfa aynı kalitede öğretmen, koçluk hizmeti sağlamaya uygun olmayacağından fiyatlar daha düşüktür. Kitle ve Bayilik dershanelerinin 2023 kayıt ücretleri 40.000-80.000 arası değişmektedir.

Özetle 2023 yılında, dershanelerin fiyatları, yaklaşık olarak şu şekildedir:

  • Butik Dershane: 90.000 – 150.000 TL
  • Bayilik Dershane: 40.000 – 80.000 TL

Bu fiyatlar, sadece dershane ücretlerini içerir. Dershanelere kayıt yaptırırken, öğrencinin okula gidiş-gelişi, yemek ve kırtasiye gibi diğer masrafları da göz önünde bulundurulmalıdır.

İyi Dershaneler

İstanbul’da birçok iyi dershane bulunmaktadır. Bu dershanelerin arasında, Kadıköy Meta Sentez Kurs ve Koçluk Merkezi de yer almaktadır. Kurumumuzun farkı, öğretmen ve koçluk ekibimizin pedagojik olarak çok güçlü olması ve öğrencinin akademik gelişimini takip ederken, gerçekten bireyselleştirilmiş ve çok sistemli bir planı takip etmemizdir. Bu plan öğrencinin gelişimini somut verilerle izlemeyi, haftada 1 koçluk seansı yapmayı, haftalık deneme sınavı ve analizini yapıp öğrenciye bu verilere göre haftalık çalışma programı hazırlamayı içeriyor.

Öğrencinin duygusal olarak kendini güvende hissetmesini sağlamaya ve onların dünyasını anlayacak şekilde bir mental destek sağlamayı çok önemsiyoruz. Bunu yapabilmek için de hem öğrencilerin otorite göreceği bir yeterlilik sergileyen eğitimci ekip kurmak, hem de otorite güveninin yanında öğrencilerin yakın-samimi hissedeceği bir rol model olmak gerekiyor.

Kadıköy Meta Sentez Kurs ve Koçluk Merkezi, tüm bu hizmetleri “ticari kaygılarla” ikinci plana atmayan, İstanbul’un etik eğitimci değerlerine en bağlı ve en uzman kurumsal işleyişini sergileme konusunda büyük iddia taşıyor.

Eğer çocuğunuzun iyi bir dershanede eğitim almasını istiyorsanız, Kadıköy Meta Sentez Kurs ve Koçluk Merkezi’ni ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir