Butik Dershane Stratejisi

Butik Dershane Stratejisi

Butik dershaneler, geleneksel dershanelerden farklı olarak daha küçük sınıflar ve daha fazla bireysel ilgi sunar. Bu, öğrencilerin daha fazla geri bildirim ve ihtiyaç duydukları öğretmen desteği almasına yardımcı olur. Butik dershaneler, genellikle daha yüksek başarı oranlarına sahiptir ve öğrencilerinin sınav başarı sıralamalarının ortalamaları daha yüksektir.

Meta Sentez Kurs ve Koçluk Merkezi, Kadıköy’de bulunan ve gerçek bir butik dershane olma özelliklerinin tümünü kapsayan bir eğitim kurumudır. Merkezimiz, üst düzey öğretmenlerden oluşan bir kadroya sahiptir. Öğrencilerimiz, ihtiyaç duydukları desteği alabilmeleri için küçük sınıflarda eğitim görmektedir. Merkezimiz, öğrencilerin okullara yerleşmelerine yardımcı olacak her sınıf düzeyinde programlar sunar.

Kurs Sistemi

Merkezimizdeki kurslar, öğrencilerin sınav müfredat konularına tam sahip olmalarına ve soru çözme becerilerini geliştirmelerine yardımcı olacak şekilde tasarlandı. Merkezimiz, öğrencilerin çalışmalarını takip etmek ve onlara geri bildirim vermek için çeşitli yöntemler kullanmaktadır. Öğrencilerin çalışmalarını düzenli olarak değerlendirmek için her hafta kurumsal deneme sınavları düzenlemektedir.

YKS Koçluk

Kadıköy Meta Sentez Kurs ve Koçluk Merkezi, öğrencilerin üniversiteye girmelerine yardımcı olmak için YKS ve LGS koçluğu hizmeti sunmaktadır. Merkezimiz, öğrencilerin LGS ve YKS’ye hazırlanmalarına yardımcı olacak çeşitli Koçluk uygulamaları planlar. Mental, duygusal konular ve çalışma sürekliliği konusunda sistemli bir destek planı uygulanır.

Kadıköy Butik Dershane

Butik bir dershane seçimi yaparken dikkat edilmesini tavsiye ettiğimiz bazı kurum özellikleri:

-Sınıflar kaç öğrenciden oluşuyor (Maks. 10 olmalı)
-Kurumun toplam öğrenci kontenjanı ne? (5 öğrenciye 1 öğretmen düşmeli)
-Koçluk Ekibi var mı? (Öğretmen Kadrosu dışında Eğitim Koçları olmalı)
-Öğrenci Koçu öğrencilerle ne sıklıkta seans yapıyor? (Her öğrenciyle haftada 1 bireysel seans yapılmalı)
-Her hafta öğrencilere kişisel bir Çalışma Programı hazırlanmalı ve denetlenmeli
-Her hafta Deneme Sınavı uygulanmalı ve  sonuçları analiz edilmeli.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir