En iyi Dershane

Meta Sentez Kurs ve Koçluk Merkezi:

Son 10 yılın en iyi dershane sistemi uygulayan kurumları arasında gösterilen Merkezimiz, çalışmalarını, alanında uzman ve deneyimli öğretmenler tarafından yürütür. Öğrencilere, her seviyeye uygun programlar ve hizmetler sunulur. Öğrencilerin sınav başarılarını artırmak için çeşitli teknikler ve uygulamalar kullanırız.

Meta Sentez Kurs ve Koçluk Merkezi’nin öne çıkan özellikleri şunlardır:

  • Alanında uzman ve deneyimli öğretmenler
  • Her seviyeye uygun programlar ve hizmetler
  • Sınav başarısını artıran teknikler ve uygulamalar
  • Konforlu ve modern sınıflar
  • Zengin kütüphane
  • Rehberlik hizmeti

Öğrencilerin akademik başarılarını artırmak için her türlü desteği sunuyoruz.

Butik Dershane Formatı

Butik dershane formatında hizmet veriyoruz. Bu, sınıflarda daha az öğrenci bulundurulmasını ve öğrencilere daha fazla kişisel ilgi gösterilmesini sağlamaktadır. Öğrenciler, öğretmenleriyle daha yakın ilişkiler kurabilirler ve sorularını daha kolay sorabilirler. Ayrıca, öğrenciler daha fazla pratik yapma fırsatı bulurlar.

Kurum Kontenjanı

Kurumumuzun kontenjanı, (düzeyi ne olursa olsun) seçilmiş 64 öğrenciyi geçmez. Bu, öğrencilerin daha fazla kişisel ilgi görmesini ve daha fazla pratik yapma fırsatı bulmasını sağlamaktadır.

Öğrenci ve Veliler

Öğrenci ve velilerimiz, çocuklarının iyi okullarda eğitim almasını ve gelecek kaygısı yaşamayacakları bir özgeçmiş oluşturmasını istiyor. Ayrıca, kendilerini ispatlamak isteyen ve nasıl çalışırsa başarılı olacağını bilmeyen, destek bekleyen öğrenciler de hedef kitlemiz ve planımız arasında yer alıyor.

Dershanenin Branşları ve Ders Programları

Meta Sentez Kurs ve Koçluk Merkezi, TYT-AYT ve LGS sınavlarındaki soru haritasını içeren tüm konularını ve soru tiplerini kapsayan bir program yürütmektedir. Öğrenci kendi sınıf düzeyine göre uygun Kurs Programına yerleşir.

Referanslar ve Başarı Hikayeleri

Referanslarımız ve başarı hikayelerimiz, merkezin kalitesini göstermektedir. 2023 YKS sınavındaki en yüksek derecemiz; EA Puanında Türkiye 903.’sü ve SAY Puanda Türkiye 1900.’sü. Her sene başarı oranımız ve ilk 5000’e giren öğrenci sayımız artıyor.

Meta Sentez Kurs ve Koçluk Merkezi, öğrencilerin akademik başarılarını artırmak için her türlü desteği sunar. Merkezimize kayıt yaptırmak için, web sitemizi ziyaret edebilir veya bizi arayabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir