Kadıköy Butik Dershane ve Koçluk Merkezi

Potansiyelinizi Ortaya Çıkarın: Kadıköy Meta Sentez Butik Kurs ve Koçluk Merkezi


Öğrenciler; potansiyellerini ortaya çıkarmak ve hedeflerine ulaşmak için henüz hayat deneyimlerinin kendilerini tanımaya yetmeyeceği bir dönemden geçiyorlar.  Kadıköy Meta Sentez Kurs ve Koçluk Merkezi bu nedenle öğrencileri bir bütün olarak ele alır. Çalışma sürekliliği ve hedefe odaklı bir süreç geçirebilmeleri için Onlara hem mental hem stratejik bir Koçluk Planı uygulanır.

Her öğrencinin benzersiz güçlü yönleri ve hayattan beklentilere sahip olduğunu anlıyoruz ve misyonumuzu gerçek potansiyelinize erişmenize yardımcı olmak üzerine kuruyoruz. 9 Kişilik sınıflarda uyguladığımız butik kurslarımız ve kişiselleştirilmiş koçluğumuzla, kişisel ve mesleki yaşamınızda yeni zirvelere ulaşmak için ihtiyacınız olan araçları ve rehberliği sağlıyoruz.;

“7-8.Sınıf LGS Hazırlık ve 11-12.Sınıf  TYT AYT Hazırlık sürecinde, öğrencilerin çalışma  becerilerini, hayatla ilgili zihniyetinizi geliştirmek veya onları geride tutan engellerin üstesinden gelmek için, uzman ekibimiz  her adımda hazır ve bir planın içinde hareket eder.”

Meta Sentez Butik Kurs’ta, başarının sadece ne kadar fedakarlık yaptığınızla ve sene boyu ne kadar acı çekerek çalışmanıza bağlı olduğunu değil, aynı zamanda bir birey olarak nasıl bir zihniyette ve duygusal gelişim içinde olduğunuzla da ilgili olduğuna inanıyoruz. Bugün bize katılın ve kendini keşfetme ve gerçekleştirme yolunda dönüştürücü bir yolculuğa çıkın. Kadıköy Meta Sentez Kursu ve Koçluk Merkezi ile tüm potansiyelinizi ortaya çıkarın.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir