Kadıköy TYT AYT Hazırlık

Meta Sentez Kurs ve Koçluk Merkezi, Kadıköy’de bulunan bir butik dershanedir. Merkezimiz, 9 kişilik sınıflarda, alanında uzman, tutkulu ve deneyimli öğretmenler tarafından yürütülmektedir.

Kursumuz, TYT, AYT ve LGS sınavlarına hazırlık için kurgulanmıştır. Öğrencilerimiz, kursumuzdan, sınavda başarılı olmak için ihtiyaç duydukları tüm bilgiler ve becerileri edinebilirler.

Öğretmenlerimiz, öğrencilerin bireysel öğrenme ihtiyaçlarına göre uyarlanmış bir öğretim programı uygulamaktadır. Öğrencilerimiz, kendi hızlarında ve kendi öğrenme stillerinde öğrenebilirler. Ayrıca, öğretmenlerimiz, öğrencilerin motivasyonunu artırmak ve öğrencilerin ders çalışma alışkanlıklarını geliştirmek için sürekli olarak çalışmaktadır.

Kursumuz, hafta içi ve hafta sonu olmak üzere iki farklı zaman diliminde verilmektedir. Öğrencilerimiz, kendileri için en uygun olan zaman dilimini seçerek kursumuzdan faydalanabilmektedir.

Kursumuz, Kadıköy’de TYT, AYT ve LGS sınavlarına hazırlanan tüm öğrencilere hitap ediyor. Öğrencilerimiz, kurumun çalışma disiplinine ve kendisine verilen ödev/sorumluluklara uygun hareket etmek koşuluyla kursumuzdan faydalanabilmektedir.

Meta Sentez Kurs ve Koçluk Merkezi, öğrencilerini geleceğe hazırlamak için, onlara en iyi eğitimi sunmaktadır. Merkezimize kayıt yaptırmak için, web sitemizi ziyaret edebilir veya bizi arayabilirsiniz.
www.sentezmeta.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir