Öğrenci
Koçluğu
Programı
(Butik Kurs)

Kalabalıklarda Kaybolma, Potansiyelini Fark Et!

Düzenli koçluk seansları, kurumsal deneme sınavları, seminer ve atölyelerle sınav yolunda öğrencileri bire bir desteklemek üzere tasarlanan Öğrenci Koçluğu programı ile Kadıköy Sentez-META, ilk haftadan tercih dönemine kadar YKS ve LGS öğrencilerinin yanında.

Öğrenci Koçluğu Programı'nda Neler Var?

Yüz Yüze & Online

1. KOÇLUK SEANSLARI

Öğrenci koçu, haftalık rutin seanslarda, öncelikli olarak öğrencinin etkin bir şekilde zaman yönetimi yapabilmesi ve çalışma sürekliliğini sağlamasına odaklanır.

Her hafta öğrencinin gelişimini sistematik bir şekilde takip eder; haftalık sınav sonuçları ve öğretmen geribildirimlerini dikkate alarak haftalık çalışma planını öğrenciyle birlikte oluşturur ve takibini yapar.

Görüşmelerde öğrencinin duygu durumunu, hedefiyle olan bağını ve motivasyonunu gözlemler; zihinsel ve duygusal ihtiyaçlarını uzmanlıkla ele alır; kaygı, stres, heyecan, odaklanma vb muhtemel sorunlarla başa çıkmasına yardımcı olur.

Öğrenci, seanslar dışında tüm hafta boyunca da desteğe ihtiyaç duyduğunda koçuna erişim imkanına sahiptir.

2. DENEME SINAVLARI & GELİŞİMİN ÖLÇÜLMESİ

Öğrenci Koçluğu programına dahil olan her öğrencimiz Deneme Kulübümüze otomatikman üye olur. Bu doğrultuda her hafta farklı bir yayın evine ait güncel ve kurumsal deneme sınavına girerek hem sınav pratiğini istikrarlı bir şekilde geliştirir, hem de her sınav sonrası kişiye özel ders ve konu analizi içeren karne ile gelişimi detaylı bir şekilde takip edilir.

Öğrenci, koçu ile birlikte sonuçları değerlendirerek haftalık çalışma programını gözden geçirir. İhtiyaç olması halinde öğrencinin ders kazanım hedeflerine ulaşmasına yardım edecek ek ders ihtiyaçları koç tarafından tespit edilerek planlanır.

Ayrıca öğrencinin boş ve yanlış cevapları baz alınarak oluşturulan Sıfır Hata Kitapçıkları ve gelişim odaklı Kişisel Soru Bankası ile de öğrenciye sistematik şekilde destek verilir.

3. AİLE İLETİŞİMİ

Koç öğrencinin gelişimini velisine düzenli olarak raporlar. Ayrıca öğrencinin motivasyon ve çalışma sürekliliğinin sağlanarak sınav süreci boyunca korunması için gerek gördüğü takdirde velilerin iş birliğine başvurur.

4. SEMİNER & ATÖLYELER

Sınav süreci boyunca öğrencilerin güncel olarak yaşadığı (puan sistemi, sıralama sınavı vb) soru işaretlerini giderecek seminerler ve motivasyonlarını grup dinamiği içerisinde yukarı çekecek aktiviteleri içeren atölyeler, programı dahilinde aylık olarak gerçekleştirilir.

(bkz: Meta Sentez Kurs ve Koçluk Merkezi’nin Butik Dershane Konsepti)

(bkz: Sentez-META Koçluk Sistemi)

(bkz: Öğrenme Psikolojisine göre Butik Kurs)

1
ilk 5000'deki öğrenci sayısı
1
ilk 50.000'deki öğrenci sayısı
1 %
Yerleşme oranı

Sentez Butik özel Eğitim Kursu

İletişim

Adres:

Osmanağa, Gen. Asım Gündüz Cd. No:42 Daire:302 (34714) Kadıköy/İSTANBUL

E-Posta:

info@www.sentezmeta.com

Telefon:

+90 542 128 45 48