Kurs Anlayışımızın Özeti

Kadıköy Meta Sentez Kurs ve Koçluk Merkezi, sınavlara hazırlanan ve yüksek başarı isteyen öğrencilere butik ve profesyonel bir eğitim hizmeti sunar. Kurumun hizmet verdiği Butik Kurs Grupları şu şekilde:

  • 7.Sınıf Butik Kurs Sınıfları
  • 8.Sınıf LGS Hazırlık Butik Kurs
  • 11.Sınıf Butik Kurs + TYT Ön Hazırlık
  • 12.Sınıf YKS Hazırlık Butik Kurs
  • Mezun Gruplar YKS Hazırlık Butik Kurs

Bu kategorideki öğrencilere yönelik olarak kaliteligüncel ve bilimsel yöntemlerle desteklenen Koçluk Merkezli bir eğitim planı sunuyoruz.

Sentez Eğitim’in Sınav Hazırlık Süreci planı özetin özeti şeklinde açıklayacak olsak, öğrencilerin seviyelerinehedeflerine ve ihtiyaçlarına göre şekillenen bir plan olup, dört aşamadan oluştuğunu söyleyebiliriz:

  • Tanılama Aşaması: Öğrencilerin başlangıç seviyelerigüçlü ve zayıf yönleri, öğrenme stilleri ve ilgi alanları belirlenir. Bu sayede, öğrencilere kişiye özel bir eğitim programı sunulur. (3 hafta)
  • Eğitim Aşaması: Öğrenciler alanında uzman ve deneyimli eğitmenler tarafından verilen programlı ve maks.9 Kişilik Gruplarla yüz yüze derslere katılırlar. Derslerde, öğrencilere konu anlatımıörnek soru çözümütest teknikleri ve sınav taktikleri üzerine kurulu bir Sınav Müfredatı sunulur. Ayrıca, öğrenciler soru bankasıdeneme sınavıçalışma kaynakları ve video dersler, Study Room Çalışma Saatleri vb. gibi zengin ve çeşitli planlar düzenli olarak sunulur.
  • Değerlendirme Aşaması: Bu aşamada, öğrencilerin gelişimleri ve başarıları takip edilir. Öğrencilere periyodik olarak geri bildirim verilir. Öğrencilerin eksik veya hatalı oldukları konu, kavram veya soru tipleri tespit edilir ve tekrar veya ekstra çalışma yapmaları sağlanır. (3 hafta)
  • Sonuç Aşaması: Bu aşamada, öğrencilerin yol haritası belirlenmiş olur. Sınav hazırlığına yönelik kişisel bir programı yürütür durumdadır.

Meta Sentez’in Sınav Hazırlık Süreci planı, öğrencilere sadece bilgi değil, aynı zamanda beceristrateji ve deneyim de kazandıran bir plandır.

Sentez Meta’nın Sınav Hazırlık Süreci planı ile ilgili daha fazla bilgi almak, plana kayıt olmak veya plana ilişkin sorularınızı sormak için web sitemizi ziyaret edebilir, online formumuzu doldurabilir, sıkça sorulan sorular bölümümüzü inceleyebilirsiniz. Sentez Eğitim Kurumları , sınavlara hazırlanan öğrencilerin güvenilir ve başarılı eğitim partneridir. Kurumumuz, vizyonumisyonu ve değerleri ile öğrencilerin hayallerine ulaşmalarına yardımcı olur. (Bkz: Biz Kimiz)

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir