KURS SİSTEMİ

9 Kişilik Sınıflar (Küçük Grup Öğretimi)

Hafta içi 5 gün (1 gün deneme sınavı) Toplam Haftada 24 saat ders

Pedagojik yeterliliği üst düzey öğretmen ekibi

Her öğrenciye VIP Yayınları TYT AYT Kitap Seti

1:1 KOÇLUK

TYT AYT Hazırlık Rehberliği

Düzenli 1:1 Haftalık Koçluk Seansları

Ödev sürekliliği ve kontrolü

SINAVLAR

Her hafta farklı bir yayına ait Kurumsal Deneme Sınavı

Her sınavdan sonra konu analiz karnesi

Eksik konulara ait “Kişiselleştirilmiş Sıfır Hata” dokümanları

KÜTÜPHANE

Öğrencilerin çalışma konsantrasyonunu ve sürekliliğini sağlamaya yönelik tasarlanmış, Koç denetiminde çalışma alanı

kurs.webp
KURS SİSTEMİ

-9 Kişilik Sınıflar (Küçük Grup Öğretimi)

-Hafta içi 4 gün: Toplam Haftada 24 saat ders

-Pedagojik yeterliliği üst düzey öğretmen ekibi

-Her öğrenciye VIP Yayınları TYT AYT Kitap Seti

kocluk.webp
1:1 KOÇLUK

-TYT AYT Hazırlık Rehberliği

-Düzenli 1:1 Haftalık Koçluk Seansları

-Ödev sürekliliği ve kontrolü

sinav.jpg
SINAVLAR

-Her Cuma saat 10.15: Farklı bir yayına ait Kurumsal Deneme Sınavı

-Her sınavdan sonra konu analiz karnesi

-Eksik konulara ait “Kişiselleştirilmiş Sıfır Hata” dokümanları

Basliksiz-2.webp
KÜTÜPHANE

-Öğrencilerin çalışma konsantrasyonunu ve sürekliliğini sağlamaya yönelik tasarlanmış, Koç denetiminde çalışma alanı

MEZUN YKS HAZIRLIK

KURS SİSTEMİ (Butik Kurs/Dershane Formatı)

KURS SİSTEMİ (Butik Kurs/Dershane Formatı)

KOÇLUK

KOÇLUK

TYT AYT Hazırlık Rehberliği

YKS başarısı için gerekli olan konu bilgisi, kazanım takibi ve kaynak kitapların kullanılmasıyla ilgili sene boyu kişisel planlama yapılır.

10 Kişilik Sınıflar

Kurs sistemiyle ve kurum işleyişiyle ilgili sınıf düzeyine göre bilgi alabilirsiniz.

Bilgi Al

Hedef

Her öğrencinin kayıt anından başlayarak beklentileri somutlaştırılır. Sınav hazırlık süreci boyunca da hedefe ulaşma konusunda öğrenci kişisel olarak yönlendirilir.

10 Kişilik Sınıflar

Kurs sistemiyle ve kurum işleyişiyle ilgili sınıf düzeyine göre bilgi alabilirsiniz.

Bilgi Al

Koçluk Seansları

Her öğrencinin sene boyu devam eden haftanın sabit 1 gün ve saatinde bireysel koçluk seansı vardır. (Sentez Eğitim'de Öğrenci Koçları, ders öğretmen kadrosu dışındaki uzmanlardan oluşan bir ekiptir.

10 Kişilik Sınıflar

Kurs sistemiyle ve kurum işleyişiyle ilgili sınıf düzeyine göre bilgi alabilirsiniz.

Bilgi Al

Denetim & Takip & Kişisel Gelişim

Öğrencinin iç dünyası, geçmişten bugüne getirdiği psikolojik özellikleri, yaşam disipliniyle ilgili konular; Kişisel Koçluk Seanslarında ele alınır ve davranışsal değişimler hedeflenir.

10 Kişilik Sınıflar

Kurs sistemiyle ve kurum işleyişiyle ilgili sınıf düzeyine göre bilgi alabilirsiniz.

Bilgi Al

SINAVLAR

(Her kayıtlı öğrenci otomatik olarak Sentez Sınav Aboneliğinden faydalanır.)

TYT-AYT

Sınav Aboneliği

60 Sınav/senede
Türkiye Geneli Sınavlar
Her hafta farklı kurumsal yayınevi

SENTEZ KÜTÜPHANE

Sınıf dersleri dışında Sentez öğrencilerinin sınırsız kullanabileceği ve öğretmenler tarafından denetlenen çalışma alanları.

Örnek 1 Haftalık İşleyiş

HAFTA İÇİ DERSLERİ
Pazartesi: 5 Ders Salı: 5 Ders Çarşamba: 5 Ders Perşembe: 5 Ders Her Cuma: Deneme Sınavı (Saat: 10.15)
BİREYSEL KOÇLUK RANDEVUSU
Her öğrencinin ders için kurumda bulunduğu günlerden 1'inde, sabit bir saatte haftalık olarak tekrarlanan ve 15-30 dk süren koçluk seansı vardır. Bu seansta çalışma programı haftalık olarak ayrıntılı hazırlanır.
KÜTÜPHANE ÇALIŞMALARI
Öğrenciler, sınıf dersi olan zamanların dışında Sentez Kütüphaneyi çalışmak için kullanabilir. Kütüphanede çalışma disiplininin sağlanması ve soruları cevaplamak için dönüşümlü olarak belli gün ve saatlerde ders öğretmenleri bulunur.
HAFTA SONU
Saat 9.00-19.00 arası Öğretmen Denetimli Kütüphane çalışması. (Her öğrenciye bireysel çalışma alanı ve çalışma programı)
DENEME SINAVI
Haftada 1 (Her Cuma veya Cumartesi) Saat 10.15'te Deneme Sınavı
2015 - 2023

Sentez Öğrenci Yorumları

Her öğrencinin hikayesi ve yolculuğu farklı!
kadıköy yks derece kurs
"Her deneme sonrası koçumla yaptığımız detaylı analizler, branş hocalarımızın sorularım için bana her zaman vakit ayırması akademik olarak kendimi geliştirmemde çok yardımcı oldu. Kurumdaki hedef odaklı öğrenci profili, çalışma ortamımızın konforu da motivasyonumu ve çalışma disiplinimi korumamı sağladı. Sonuç olarak sınava hazırlandığım süreç boyunca kendimi bir takımın parçası gibi gördüm ve hiçbir zaman yalnız hissetmedim. Başarıya da bu özgüven sayesinde ulaştım diyebilirim. Tüm Meta Sentez ailesi ve arkadaşlarıma ne kadar teşekkür etsem az kalır."
E. Onat İ.
YKS 2023 EA Türkiye 903.'sü
dershane tavsiyeleri
"Özellikle sık sık girdiğimiz farklı denemeler, sonrasında sorularımı hocalara rahatlıkla sorabilmem ve yaptığımız detaylı analizler beni akademik olarak çok destekledi. Ama herşeyden önemlisi yıl boyunca sizlerden gördüğüm psikolojik destek olmasa, mental olarak yaşadığım çöküşlerin altından kalkamazdım. Yorulduğum zamanlarda sadece sınavla değil, hayatımla ilgili her şeyi konuşabilmemiz beni rahatlattı. Her zaman ‘gerçekçi bir şekilde’ yanımda olmanız, bana güveninizi hissettirmeniz sayesinde yaşadığım her inişi yeniden bir çıkışa çevirebildim ve bu sayede süreci sonuna kadar götürebildim. Emeğiniz için çok teşekkür ederim."
G. Nihan M.
YKS 2023 EA Türkiye 5.082.'si
kadıköy kurslar

"Önceden tanıdığım öğretmen kadrosunun Sentez’i kurduğunu öğrendim. Bu nedenle ilk kuruluşundan bugüne kadarki süreci yakından takip etme fırsatım oldu. İlk günden itibaren öğretmenler yanımızda oldu, yol gösterdi. Her zaman rahat bir ortamda isteklerimizi söyleyebildik ve değerlendirmeye alındı. Ayrıca sınıfların kalabalık olmaması da büyük bir avantajdı ve kişisel olarak yeterli ilgiyi bulabildik. Dershanenin konumu, koşulları ve geç saatlere kadar açık olması sınav sürecine büyük katkı

"Devamını Okumak için Resme Tıkla"
Tıp Fakültesi/Bezmialem %100 Burslu​
SAY Türkiye 1900.'sü
sentez başarı

Tanıdıklarımın tavsiyesi üzerine Sentez'i buldum ve bana hemen dönüş yaptılar, görüşme için randevu aldık. Görüşmeye gittiğimizde çok samimi buldum. Bize planlarını anlattılar. Görüştüğüm diğer kurumlara göre daha az öğrenciye sahip olmasını avantajlı buldum. Öğretmenlerim yıl boyunca tüm sorularımı yanıtladı. Sadece derste değil, sınavda yaşanan psikolojik zorluklarda da bize destek oldular. Tercih sürecini de birlikte yönettik. Sentez'i seçtiğim için memnunum. Tüm öğretmenlerime çok teşekkür ediyorum.

İrem G.
ODTÜ/Havacılık ve Uzay Müh.
SAY Türkiye 2900.'sü
cagla-e1674904167522

Sentez’i önceki yıl istediği yeri kazanan bir arkadaşım önerdi. Hocalarını tanıdığını ve sevdiğini söyledi. Arkadaşımın sınavdaki başarısına güvendim ve tavsiyesine uydum. Sentez'e ilk geldiğimde hocalar güvenilir görünüyordu. Anlattıkları açık ve netti. Kurs binasını gezdiğimde öğrenci dostu bir kurum olduğunu düşündüm. Hazırlık yılında kurum kontenjanının az öğrenciden oluşması bana büyük avantaj sağladı. Sorularımı sormamı kolaylaştırdı ve sorun yaşadığımda istediğim ilgi...

"Devamı için Resme Tıkla"
Bezmialem/Diş Hekimliği (%100 Burslu)
Screen-Shot-2023-02-06-at-16.05.10-1024x771-1

Geçen seneki bir arkadaşım sayesinde Sentez’i tanıdım. Derslerin az öğrenciyle yapılması cazip gelmişti ve ilk günden itibaren de ne kadar doğru bir karar verdiğimi düşündüm. Öğretmenlerin ilgisi ve çalışma ortamı bana bir çok avantaj sağladı. Sene içinde moral olarak düştüğümde öğretmenlerim beni hep destekledi ve güzel bir sınav hazırlık süreci geçirdim. Koçluk ve hocaların desteğiyle sınav dönemini sorunsuz bir şekilde atlattım ve Eczacılık tercihi yaptım. Bu süreci böyle keyifle geçirmemi sağladıkları için herkese teşekkür etmek istiyorum.

Sude Ö.
İstanbul Üniversitesi/Eczacılık
kadikoy dershane tavsiye

Sentez’le önceki yıl koçluğumu yapan Ozan Hoca sayesinde tanıştım. İlk dikkatimi çeken şey dershanenin farklı iç mimarisi oldu. Mezun yılım olduğu için gün içinde fazla zaman geçireceğim bir yerde, rahat ve keyifli bir ortamda ders çalışmak istiyordum. Sentez'in güzel kütüphanesi bu ihtiyacımı karşılayacak gibi görünüyordu. Az sayıda öğrenci almaları benim için Sentez'in en büyük avantajlarından biriydi . Öğretmenlerin bizle ilgilenmesi çok daha kolay oldu. Öğretmenler,

Devamı için Resme Tıkla Oku"
Galatasaray Üniversitesi/Sosyoloji
EA Türkiye 7500.'sü
Screen-Shot-2023-02-06-at-16.26.13

Annem internette Bakırköy’deki butik dershaneleri araştırırken Sentez’i bulduk . Sınıfların az kişi olması, hocaların uzmanlığı ilk etapta beni etkiledi. Benim için en önemli etken öğretmen kadrosundan faydalanmaktı. Her kurumda az da olsa bazı branşlardan mutlaka 1-2 yetersiz hocalar olabiliyor, ancak Sentez’de tüm öğretmenlerden faydalanabildim. Ayrıca hiçbir kurumda 8 kişilik sınıfta iki tane Mehlika olmaz. 🙂 Ama benim sınıfımda benle beraber 2 tane Mehlika vardı, bu da büyük bir fark

"Devamı için Resme Tıkla"
2022/Sentez Kurs 11.Sınıf
Screen-Shot-2023-02-03-at-19.14.58

Sentez'le tanışmam, bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gerçekleşti ve gerçekten de iyi ki olmuş diyorum. İlk dikkatimi çeken kurumun muazzam iç dizaynı oldu. Tabi ki eğitim kalitesi daha önemli, ancak sınav hazırlık sürecinde bulunduğunuz ortam da sizi çalışmak için ayrı motive ediyor. Sentez'in bana göre en büyük farkı, az sayıda öğrencisinin olması ve donanımlı öğretmen kadrosuna sahip olmasıydı. Gerçekten de her bir öğretmen özenle seçilmiş gibiydi. Öğretmenlerle rahat bir şekilde bire bir

"Devamı için Resme Tıkla"
Biruni/Moleküler Biy ve Gen
Screen-Shot-2023-02-06-at-16.16.37

Sentez'le tanışmam çok tesadüfi oldu. İnternette kurs araştırması yaparken, bana sunabileceği imkanlar genel olarak hoşuma gitmişti; gidip gördüğümde ise daha çok içime sindi. Koçlukla ilgili yıl boyunca plan yaptık. Bu konuda çoğu dershaneden farklı olduğunu hissettirdi.Sene içinde inişli çıkışlı zamanlar yaşadık, ancak hiçbir zaman yalnız hissetmedim. Öğretmenlerim hep yanımda oldular. Bu süreçte güzel arkadaşlıklar edindim ve harika öğretmenlerle çalıştım. Bu seneyi her zaman güzel hatırlayacağım."

İlayda K.
İstanbul Kültür Üniversitesi/Endüstri Müh (%50 Burslu)
kadıköy vip butik dershane

"Kayıtlı bir arkadaşım aracılığıyla Sentez’i tanıdım. Öğretmenlerin yaklaşımı ve Kütüphanesi hoşuma gitti. Ayrıca bireysel eğitim koçu olmasi vb gibi şeyler en çok faydalandığım konular oldu. Şimdilik 10 aydır Sentez’de kayıtlıyım ve öğretmen kadrosu, koçluk ve sistemli işleyişi en sevdiğim noktalar. Her hafta koçluk görüşmesi yapılması, ögrenci takibinin yakın ilişkiyle yapılması ve öğrencilerle ilgili öğretmenler benin için faydalı oldu.Gelecek sene açık liseye geçip Kursa devam etmeyi düşünüyorum. Tüm hocalarıma teşekkürler"

Burak D.
2022/Sentez Kurs 11.Sınıf

Sentez Butik özel Eğitim Kursu

İletişim

Adres

İstanbul cd, Sakızağacı mh, Yurt Sahibi Sk. No:2, 34142 Bakırköy/İstanbul

E-Posta

info@sentezedu.net

Telefon

212 660 47 90
549 527 77 58